MŠ_2. razred_ ND: Gozd

Avtor: | 1. 10. 2024 | Zgodilo se je

V ponedeljek, 30. septembra 2024, smo se drugošolci matične šole preselili v najboljšo učilnico na prostem – gozd. Avtobus nas je zjutraj odpeljal do Ponovič, od koder smo se peš odpravili proti kmetiji Korpar. Tam nas je pričakala naša svetovalna delavka, ga. Dunja Požaršek. Ob vstopu na kmetijo smo se najprej pogovorili o gozdnem bontonu, nato pa se po gozdni potki odpravili do gozdne jase, kjer nas je pričakala slastna domača malica.

Skozi različne delavnice so učenci spoznavali značilnosti gozda jeseni in gozdne živali. Utrujeni, a zelo zadovoljni, so se učenci sklepčno strinjali, da smo preživeli lep, sproščen in poučen dan. Iskrena hvala ge. Dunji, ki nas je lepo sprejela. Zagotovo se še vrnemo!