POŠ_K_Uvrstitev na festival plesnih skupin PIKA MIGA 2024

Avtor: | 18. 06. 2024 | Zgodilo se je

Učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost ustvarjalni gib na POŠ Kresnice, so se z izborom na regijski reviji Preplesavanja uvrstili na festival otroških plesnih skupin PIKA MIGA, na katerem se predstavijo najboljše otroške plesne miniature pretekle sezone iz vse Slovenije. Festival PIKA MIGA 2024 bo potekal v začetku oktobra v Kulturnem domu Velenje.

Regijska revija Preplesavanja se je odvijala v torek, 7. maja 2024, v Centru kulture v Mostah –  Španski borci – v Ljubljani. Skupina se je predstavila s plesno miniaturo Življenje je en velik cirkus, ki prepleta ljudski in sodobni ples. Vznemirjenost pred nabito polno dvorano je bila ravno pravšnja, da so učenci igrivo in ubrano hkrati odplesali miniaturo.

Čestitke vsem nastopajočim!