POŠ_J – Obisk Lovske družine Kresnice

Avtor: | 4. 06. 2024 | Zgodilo se je

Filmskemu večeru v šoli je naslednji dan, v petek, 31. 5. 2024, sledil še športni dan, vendar nam je ponagajalo muhasto majsko vreme. Z lovci Lovske družine Kresnice bi se morali odpraviti v gozd, kjer bi nam predstavili delo in pomen lovcev za naše gozdove ter njihovo skrb za živalsko populacijo v naših gozdovih. Predstavitev sta lovca nato opravila kar v kulturnem domu. Predstavila sta par gozdnih živali s pomočjo preparatov ter slik. Njuno pripovedovanje je bilo zelo zanimivo, zato so otroci z veseljem poslušali in še več spraševali. Zanimanje za delo lovcev je bilo res veliko. Verjamemo, da smo se naučili ogromno novega, zato se iz srca zahvaljujemo Lovski družini Kresnice za ta zanimiv “športni” dan.