POŠ H_1. in 3. razred_ŠD-Pohod na Bitiče

Avtor: | 10. 06. 2024 | Zgodilo se je

Žiga Levec: V torek smo se odpravili na Bitiče. Pot smo začeli pri naši šoli, nadaljevali skozi Spodnji Hotič, nato pa šli v gozd. Na poti je bilo tudi veliko gozdnih borovnic in jagod. Po dolgi poti smo prišli na Bitiče, kjer so ostali trije učenci. V senci smo pojedli malico in se odpravili nazaj v šolo na kosilo.

Luka Peterka: Ob devetih smo učenci 1. in 3. razreda odšli na športni dan. Začeli smo pri šoli in odšli v gozd. V gozdu smo jedli borovnice. Vmes smo se tudi izgubili, ampak smo hitro našli pravo pot. Vmes smo počili. Ko smo prišli na Bitiče, jih je nekaj ostalo na Bitičah doma.

Brina Kordež: V torek smo se odpravili na Bitiče. Odšli smo po cesti, nato pa po gozdni poti. Malo smo zašli, a smo hitro našli pravo pot. Imeli smo lep razgled na Vače. Izlet je bil zelo zanimiv.