Koledar POŠ Jevnica

Koledar dejavnosti in aktualnih dogodkov na šoli.

 

 

MAJ 2024
1. sre

Državni praznik   

2. čet Državni praznik
3. pet Pouka prost dan
4. sob
5. ned
6. pon
7. tor

Predstavitev reševalnega vozila in oživljanja/1. do 5. razred (ZD Litija)

8. sre
9. čet

 

10. pet

Snemanje promocijskega posnetka na vrtu

Tekmovanje Logična pošast/ šolsko

11. sob
12. ned
13. pon CŠOD Medvedje Brdo/4.r (do 17. 5.)
14. tor

 

 

15. sre Ogled koncerta Glasbene šole/ 1. in 2. r.
16. čet

KD Mesto Ljubljana/ 5. r.

17. pet
18. sob
19. ned
20. pon Popoldanske govorilne ure/1.-5. razred
21. tor
22. sre
23. čet

 OŠ Gradec poje

24. pet Sodelovanje na Pomladnem sejmu v Dolu pri Ljubljani
25. sob

 

26. ned
27. pon

 

28. tor
29. sre
30. čet
31. pet

 

APRIL 2024
1. pon Velikonočni ponedeljek
2. tor

Plavalna šola/2. r. do 5. 4. 2024

KD Šolski muzej/ 4. r.

3. sre

Tekmovanje slovenščina/šolsko/ 4. in 5. r.

4. čet

 

5. pet
6. sob
7. ned Dan slovenske zastave
8. pon Popoldanske govorilne ure
9. tor
10. sre
11. čet

 

12. pet
13. sob
14. ned
15. pon
16. tor
17. sre

TD Varno s kolesom/ 4. in 5. r. 

18. čet

 

19. pet
20. sob
21. ned
22. pon ND Urejanje vrta/ 1. do 5. r.
23. tor
24. sre

 ŠD Atletika/ 1. in 3. r.

25. čet
26. pet
27. sob
28. ned
29. pon Prvomajske počitnice 
30. tor Prvomajske počitnice

 

MAREC 2024
1. pet

 

2. sob
3. ned
4. pon
5. tor Delavnica setve v podaljšanem bivanju ob 12.30 – 1. do 5. razred (ga. Fanči Perdih)
6. sre

Tekmovanje Vesela šola/šolsko – 4. in 5. razred

7. čet

 

8. pet Zdravniški pregled – 2. in 4. razred
9. sob

 

10. ned
11. pon Popoldanske govorilne ure – 1. do 5. razred
12. tor

Predstavitev NIP-ov ob 18.00 – 3., 4. in 5. razred 

13. sre
14. čet

 Abonmajska predstava – 1. do 5. razred

15. pet
16. sob
17. ned
18. pon
19. tor

KD Materinski dan – 1. do 5. razred

20. sre
21. čet

Tekmovanje iz matematike/šolsko – 1. do 5. razred

Praktični prikaz rezi sadnih dreves in jagodičevja na šolskem vrtu POŠ Jevnica ob 13.30

Prireditev ob materinskem dnevu ob 17.00

22. pet
23. sob
24. ned
25. pon

NPZ Slovenščina – 3. razred

26. tor
27. sre

NPZ Matematika – 3. razred

28. čet
29. pet

 

30. sob
31. ned

 

 

FEBRUAR 2024
1. čet
2. pet  
3. sob
4. ned  
5. pon Šola za starše: Tanka črta odgovornosti ob 17.00 
6. tor KD – Prešernov dan – 3. razred (N. Štros)
7. sre ŠD – Sankanje na Vidrgi – 1. do 5. razred (N. Štros)
8. čet Slovenski kulturni praznik – dela prost dan
9. pet  
10. sob
11. ned  
12. pon

2. roditeljski sestanek ob 18.00 – 1. do 5. razred (razredniki)

Zbiralna akcija papirja

13. tor

Pustni sprehod

Zbiralna akcija papirja

14. sre Zbiralna akcija papirja
15. čet  
16. pet  
17. sob  
18. ned  
19. pon Zimske počitnice
20. tor Zimske počitnice
21. sre Zimske počitnice
22. čet Zimske počitnice
23. pet Zimske počitnice
24. sob  
25. ned  
26. pon  
27. tor  
28. sre  
29. čet  
   

 

JANUAR 2024
1. pon Novo leto
2. tor Dela prost dan
3. sre
4. čet
5. pet
6. sob

 

7. ned
8. pon

Govorilne ure – 1. do 5. razred (razredničarke)

Oblikovanje gline – 1. in 2. razred (Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija in Šmartno)

9. tor  
10. sre Oblikovanje gline – 3., 4. in 5. razred (Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija in Šmartno)
11. čet
12. pet
13. sob

 

14. ned
15. pon  
16. tor  
17. sre

18. čet
19. pet

 

20. sob
21. ned

 

22. pon
23. tor
24. sre  
25. čet
26. pet
27. sob Krajevni praznik (N. Štros)
28. ned
29. pon The Cooking Show – 1. do 5. razred (Schelie Nielsen)
30. tor
31. sre Zdravstvene vsebine – 1. in 2. razred (ZD Litija)

 

 

DECEMBER 2023
1. pet TD – novoletni izdelki – 3. razred (N. Štros)
2. sob Koncert ob 20 letnici MEPZ KUD Jevnica ob 18.00 (J. Bric)
3. ned
4. pon Božično – novoletni sejem s prižigom lučk ob 17.00
5. tor
6. sre Demonstracija čiščenja zob (ZD Litija)
7. čet
8. pet
9. sob
10. ned
11. pon
12. tor
13. sre
14. čet
15. pet
16. sob
17. ned
18. pon
19. tor
20. sre Srečelov – 1. do 5. razred
21. čet
22. pet

Virtualni ogled pravljice Pavli in Dihurči (gledališče Ku-kuc)

Obeležitev praznika

23. sob
24. ned

 

25. pon
26. tor
27. sre
28. čet
29. pet
30. sob
31. ned

 

NOVEMBER 2023
1. sre Dan spomina na mrtve
2. čet Jesenske počitnice
3. pet Jesenske počitnice
4. sob
5. ned
6. pon 6. 11. – 17. 11. – Tekmovanje Bober – 4. in 5. razred (A. Kneževič)
7. tor
8. sre
9. čet
10. pet
11. sob
12. ned
13. pon Popoldanske govorilne ure – 1. do 5 razred (razredniki)
14. tor
15. sre
16. čet Ogled abonmajske predstave Pika Nogavička in gusar Val – 1. do 5. razred (Zavod Enostavno prijatelji)
17. pet Tradicionalni slovenski zajtrk – 1. do 5. razred (A. Mikša)
18. sob
19. ned
20. pon
21. tor
22. sre
23. čet Obeležitev praznika Dan Rudolfa Maistra – 1. do 5. razred (L. Dorić)
24. pet
25. sob
26. ned
27. pon 27. 11. – 1. 12. – TD – Novoletni izdelki – 1. do 5. razred (razredniki)
28. tor
29. sre
30. čet ŠD – Pohod Golišče – 1. do 5. razred (M. Lenart)  ODPOVEDANO
Dostopnost