Koledar MŠ

Koledar dejavnosti in aktualnih dogodkov na šoli.

 

JUNIJ 2024
1. sob
2. ned
3. pon
4. tor
5. sre
6. čet
7. pet
8. sob
9. ned
10. pon
11. tor
12. sre
13. čet
14. pet
15. sob
16. ned
17. pon
18. tor
19. sre
20. čet
21. pet
22. sob
23. ned
24. pon
25. tor
26. sre
27. čet
28. pet
29. sob
30. ned

 

MAJ 2024
1. sre

Državni praznik   

 Erasmus+ (izmenjava Romunija) do 8. 5. 2024

2. čet Državni praznik
3. pet Pouka prost dan
4. sob
5. ned
6. pon CŠOD Medvedje Brdo/ 4. r. do 10. 5. 2024
7. tor

NPZ Slovenščina/ 6. in 9. r.

ND Arboretum/ 1. r.

8. sre

TD Obdelava podatkov/ 6. r.

ŠD Atletika/ 8. in 9. r. se prestavi na 24. 5. 2024

9. čet

NPZ Matematika/ 6. in 9. r.

Roditeljski sestanek/ 6. – 9. r.

Popoldanske govorilne ure/ 3. r.

10. pet

ŠD Atletika/ 6. in 7. r.

Tekmovanje Logična pošast/ šolsko/ 4. -9. r.

11. sob

Tekmovanje iz kemije/ državno/ 8. in 9. r.

Intenzivne pevske vaje/ MPZ

12. ned
13. pon NPZ Angleščina/ 6. in 9. r.
14. tor

 

ND Travnik/ 6. r.
ND
/ Živi z naravo/ 1. r.

Obisk koncerta/ MPZ 6. r.

15. sre Ogled koncerta Glasbene šole/ 1. in 2. r.
16. čet

ŠD Pohod na Kal/ 3. r.

KD Mesto Ljubljana/ 5. r.

Popoldanske govorilne ure/ 1. in 2., 4. in 5. r.

Tekmovanje Atletika/6.-9. se prestavi na 27. 5. 2024

17. pet

ND Mi smo gozdni razred/ 3. r.

DNU Učilnica pod krošnjami/ 4.-6. r. do 18. 5. odpade

18. sob Tekmovanje fizika/ državno/ 8. in 9.
19. ned
20. pon ND Svetovni dan čebel/ 5. r.
21. tor
22. sre Predavanje Diabetes/ 9. r.
23. čet

ŠD Živalski vrt/ 1. r.

OŠ Gradec poje

24. pet
25. sob

Tekmovanje v konstruktorstvu in tehnologijah obdelave/državno

Tekmovanje logična pošast/državno

26. ned
27. pon

ND Človeško telo/ 3. r.

E Obsredozemske pokrajine/ 8. r.

28. tor ŠD Pustolovski park Geoss/ 2. r.
29. sre

KD Muljava/ 7. r.

Ogled kinopredstave/ OPB

30. čet
31. pet

 

APRIL 2024
1. pon Velikonočni ponedeljek
2. tor Plavalna šola/2. r. do 5. 4. 2024
3. sre

KD Šolski muzej/ 4. r.

Tekmovanje slovenščina/šolsko/ 1.-7. r.

Tekmovanje angleščina/državno/8. in 9. r.

 

4. čet

Tekmovanje matematika/področno/ 6.-9. r.

Razstava Anton Tomaž Linhart/ do 19. 4. 2024

 

5. pet

Delavnice Robotika/PS

Delavnice Rudolf Maister/PS

 

6. sob

Tekmovanje geografija/državno

Vikend Umetne inteligence/ 3.-9. r. / do 7. 4. 2024

 

7. ned Dan slovenske zastave
8. pon
9. tor
10. sre Tekmovanje Vesela šolal/državno
11. čet

TD Obdelava podatkov/ 8. r.

Tekmovanje fizika/ regijsko

Popoldanske govorilne ure

 

12. pet TD Naše pravo znanje/ 9. r.
13. sob
14. ned
15. pon
16. tor Tečaj retorike/ PS
17. sre

KD Bivalna umetnost/ 8. r.

Tekmovanje nogomet/ področno

 

18. čet E Obpanonske pokrajine/ 7. r. 
19. pet KD Ogled znamenitosti v Litiji/ 2. r.
20. sob Tekmovanje matematika/ državno
21. ned
22. pon KD V gledališču/ 1. r.
23. tor
24. sre

Eko dan/ 1.-9. razred

E Alpske in predalpske pokrajine/ 9. r.

Erasmus + / gostovanje učencev iz Italije

 

25. čet

ND Arboretum/ 5. r.

ŠD Atletika/ 6. in 7. r. se prestavi

 

26. pet

TD Poskusi/ 4. r.

Obeležitev praznika/ 8.00

 

27. sob
28. ned
29. pon Prvomajske počitnice 
30. tor Prvomajske počitnice

 

MAREC 2024
1. pet

Zdravniški pregled/ 4. a

Medgeneracijsko tekmovanje v šahu

 

2. sob
3. ned
4. pon TD Ustvarjalnice/ 2. r
5. tor Dnevno-nočni pohod na Svibno/ ID Pohodništvo 1. in 2. r
6. sre

Zdravniški pregled/ 4. b

Tekmovanje Vesela šola/šolsko

 

7. čet

TD Obdelava podatkov/9. r

Popoldanske govorilne ure

Tekmovanje iz zgodovine/ državno

 

8. pet
9. sob

Tekmovanje v znanju tehnologij/državno

Tekmovanje Glasbena olimpijada/državno

 

10. ned
11. pon Abonmajska predstava/1.-5. r
12. tor

TD Ustvarjalnice/ 1. r

Predstavitev NIP-ov/3.-5. r/ 18.00

 

13. sre Občinski otroški parlament
14. čet

KD Kulturna dediščina Litije/3. r

Tekmovanje iz nemščine/državno

Tekmovanje PI

 

15. pet

Logična urica 2/4. in 5. r

Občinska pevska revija/ OPZ in MPZ

Začetek plesnih vaj/9. r

 

16. sob Tekmovanje iz slovenščine/državno
17. ned
18. pon

Zimska šola v naravi/ 6. r / do 22. 3. 2024

Občinski otroški parlament

 

19. tor

TD Ustvarjajmo skupaj/ 4. r

Tekmovanje iz angleščine/državno/ 6. r

 

20. sre Tekmovanje iz prve pomoči/teoretični del
21. čet Tekmovanje iz matematike/šolsko
22. pet
23. sob Tekmovanje iz kemije/regijsko
24. ned
25. pon

NPZ Slovenščina/3. r

CŠOD Soča/ 7. r./ do 29. 3. 2024

Dan s poslanko

 

26. tor Tekmovanje iz prve pomoči/praktični del
27. sre

NPZ Matematika/3. r

E Alpske in predalpske pokrajine/9. r se prestavi

 

28. čet
29. pet

TD Kolesarski poligon/ 5. r

Tekmovanje v konstruktorstvu in tehnologijah obdelave/ področno

 

30. sob
31. ned

 

FEBRUAR 2024
1. čet

Obisk Shelie Nielsen

Delavnice za učence Rečem DA duševnemu zdravju/ 6.-9. r

 

2. pet

Delavnice za učence Rečem DA duševnemu zdravju/ 6.-9. r

Tekmovanje Glasbena olimpijada/ šolsko

 

3. sob

 

 

4. ned
5. pon

ŠD Sankanje in tek na smučeh/ 4. r

ŠD Gibanje je življenje/3. r

Šola za starše/Tanka črta odgovornosti / od 17.00

6. tor

Obeležitev praznika/ Predstava Vse o glasbi/ 6.-9.r

Sestanek s starši bodočih prvošolcev/17.30

 

7. sre

Zdravniški pregled/ 2. b

Obeležitev praznika/ 1.-5. r/ se prestavi na 6. 2. 2024

 

8. čet Slovenski kulturni praznik
9. pet
10. sob

Tekmovanje Razvedrilna matematika/državno

Dejavnost za radovedne: Obisk mladinske opere

 

11. ned
12. pon
13. tor

KD Pust in pustni običaji/ 1.-3. razred

Urna dejavnost: Pustni karneval/ 4.-5. r

ŠD Zimski športni dan/ 6. in 7. r

Akcija zbiranja starega papirja/ do 16. 2. 2024

 

14. sre

Tekmovanje Fizika/ 8. in 9. r

Roditeljski sestanek/ 6. 9. r

Šolsko skupnost Valentinova pošta

Tekmovanje: Polfinale državnega tekmovanja v košarki

 

15. čet

Roditeljski sestanek/ 1., 2., 4. in 5. r.

Popoldanske govorilne ure/ 3. r

ŠD Zimski športni dan/ 8. in 9. r

 

16. pet

Informativni dan/ 9. r

Urna dejavnost: Rastem s knjigo/ 7. r

 

17. sob
18. ned
19. pon Zimske počitnice
20. tor Zimske počitnice
21. sre

Zimske počitnice

Izmenjava v okviru projekta Erasmus+/ do 28. 2. 2024

22. čet Zimske počitnice
23. pet Zimske počitnice
24. sob
25. ned
26. pon Dejavnost za radovedne Obisk državnega zbora
27. tor
28. sre
29. čet

 

JANUAR 2024
1. pon Novoletne počitnice
2. tor Novoletne počitnice
3. sre
4. čet Popoldanske govorilne ure/ 1.-9. r
5. pet
6. sob
7. ned
8. pon
9. tor
10. sre
11. čet ŠD Tenis in kegljanje / 8. r
12. pet
13. sob

Tekmovanje astronomija/državno

Tekmovanje iz računalništva Bober/ državno

Tekmovanje v šahu/ državno

14. ned
15. pon

ŠD Sankanje/ 3. r

Tekmovanje iz kemije/ šolsko

16. tor

 ŠD Sankanje/ 1. r

Tekmovanje iz slovenščine/ področno

17. sre

Zdravniški pregled/ 2. a

Zdravstvene vsebine/ 8. a in 8. b

18. čet
19. pet
20. sob
21. ned  
22. pon
23. tor Dejavnost za radovedne: Obisk koncerta v Slovenski filharmoniji
24. sre ŠD Zimski pohod/ 5. r
25. čet
26. pet

TD Učimo se učiti in matematične delavnice/ 8. r

TD Reaktor Podgorica/9. r

ŠD Sankanje/ 2. r

Nadstandardna ekskurzija London/ do 30. 1. 2024

27. sob
28. ned
29. pon

KD En pesnik je živel iz Vrbe je bil/ 4. r

Obisk Schelia Nielsona / do 2. 2. 2024

 

30. tor
31. sre Konec 1. ocenjevalnega obdobja

 

Dostopnost