MŠ_Dobrodelna akcija Drobtinica

Avtor: | 23. 10. 2024 | Zgodilo se je

Na svetovni dan hrane in svetovni dan oživljanja, 16. 10. 2024, smo v sodelovanju s krajevnim društvom Rdeči križ Litija pripravili stojnico, kjer smo v zameno za prostovoljne prispevke ponujali sveže pečen kruh, ki nam ga je doniralo podjetje SPAR.

Zbrali smo 259,35 €. Denar je v celoti namenjen našemu šolskemu skladu, s katerim pomagamo otrokom na šoli.

Vsem, ki ste si vzeli čas in pristopili k naši stojnici ter darovali, se zahvaljujemo. Vsaka drobtinica šteje!

Velika zahvala gre tudi učenkam 9. razreda, Zoji Jančar, Neži Žugič in Emi Klopčič, ki so prostovoljno sodelovale pri izvedbi projekta. Mimoidočim so prikazale temeljne postopke oživljanja. Prav tako se zahvaljujemo tudi članicam iz krajevnega društva RK Litija za ves trud in rezervacijo stojnice.

Mentorica Ines Štaut