Drage učenke in učenci, spoštovani starši,
danes se je pričel pouk v novem šolskem letu. Glede na delo, ki so ga učitelji opravili  v avgustu, upam trditi, da smo na OŠ Gradec na učence dobro pripravljeni, vsekakor pa smo jih z velikim pričakovanjem sprejeli.
Prav poseben pozdrav velja 81 prvošolčkom, ki smo jih danes pozno dopoldne svečano sprejeli medse, ter vsem novo vpisanim učencem višjih razredov.
Kot ravnatelj šole želim, da bi se na šoli vsi počutili vključene in sprejete, da vsak od deležnikov sprejema, upošteva in spoštuje kogar koli na šoli, predvsem pa da učenci na vzgojno-izobraževalnem področju napredujete.
Želim vam veliko dobre volje, veliko trajnega in uporabnega znanja, novih spretnosti, iskrenih in zanesljivih prijateljev ter vse dobro v šolskem letu 2024/2025.
Damjan Štrus
Ravnatelj OŠ Gradec